If you are looking for new market trending items, we present the Ladies' Sunglasses Balmain BPS-144A-57 ø 57 mm!
  • Type: Ladies' Sunglasses
  • Gender: Lady
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Black
  • Material: Acetate
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 14 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: ø 57 mm
General Product Safety Regulations information:
PIERRE BALMAIN, SAS
44, rue François 1er, 75008 Paris
75008 - Paris
contact@customercare.balmain.com
https://es.balmain.com/es
Balmain
Shipping & Return Policy
此站点受 hCaptcha 保护,并且 hCaptcha 隐私政策服务条款适用。
You may also like
More from Balmain
V5HE65E494D70899DA1EED7EE78C293152CR5577997P1
V5H95AB0B4CEC216B3AC449664D2A6D02EAR5577998P2
Ladies' Sunglasses Balmain BPS-144A-57 ø 57 mm