If you are looking for new market trending items, we present the Men's Sunglasses Balmain BPS-125E-62 Ø 62 mm!
  • Type: Men's Sunglasses
  • Protection: Protect against 100% of the UV rays (UV400)
  • Gender: Men
  • Lens material: Polycarbonate
  • Colour: Pink
  • Material: Stainless steel
  • Lens Colour: Pink
  • Includes: Includes brand case or cover
  • Bridge: 11 mm
  • Legs: 145 mm
  • Lenses: Ø 62 mm
General Product Safety Regulations information:
PIERRE BALMAIN, SAS
44, rue François 1er, 75008 Paris
75008 - Paris
contact@customercare.balmain.com
https://es.balmain.com/es
Balmain
Shipping & Return Policy
You may also like
Altro da Balmain
V5HB253B4D5EA6CE46413C217753E12CECCR5577991P1
V5HCEDE63AB5A9DE7B5CE300632D957BAEBR5577993P2
Men's Sunglasses Balmain BPS-125E-62 Ø 62 mm