FM1G156M0041
Price
Save
/
  • Free worldwide shipping
  • 30 Day free returns
  • Carbon neutral
  • Secure payments
  • In stock, ready to ship
  • Backordered, shipping soon
Tax included. Shipping calculated at checkout.
GENERAL INFORMATIONS
Collection: Ferrè Milano Gent
TARGET
Male | Adult | Fashion
MOVEMENT & FEATURES
RONDA | Quartz | Analogue | Date
CASE
Stainless Steel | Silver grey | 10mm | 41mm
BAND/BRACELET
Stainless Steel | Silver grey | width 20mm | length 20mm